Menu

Na wezwanie Matki Ziemi

Mój proces rozwoju świadomości poprzez medytację i kontakt z naturą.

2. LIMA

autofazka

- Witaj Joanno, mam nadzieję, że dobrze spałaś! -okrzykiem radości wita mnie właściciel hostelu przygotowując śniadanie dla swoich gości – Właśnie minęłaś się z Patrycją! Szkoda, bo czuję, że byście się polubiły.

Jego życzenie uiszcza sie następnego dnia, kiedy to przy śniadaniu dane mi jest poznać Patrycję! Kobietę nietuzinkową. Kobietę, która opowiada historie zapomnianych ludów i wyśpiewuje ich pieśni w plemiennych językach. Kobietę z moich wizji. Szamankę. Uzdrowicielkę.

Spotkanie owocuje przyjaźnią od pierwszej wymiany zdań i zaproszeniem mnie na warsztaty “odkryj w sobie jaguara” prowadzone przez nią tego dnia w Limie. Poznanie Parycji odciska piętno na mej dalszej podróży w głąb siebie. Podczas warsztatów odnajduję moje przeznaczenie w uświadamianiu nieświadomych, odkrywaniu ukrytej prawdy, pomocy w odnajdywaniu zagubionej ścieżki życia. Od pierwszego momentu czuję, ze nasze drogi nie bez powodu się skrzyżowały. Umawiamy sie więc na ponowne spotkanie za kilka dni w Cusco.

W między czasie otrzymuję niespodziewane zaproszenie na coachsurfing do dżungli. Medytuję na plaży w Limie, po czym decyduję się jechać na spotkanie z przeznaczeniem.

W dniu wyjazdu z Limy instynktownie trafiam do katakumb pod kościołem świętego Franciszka z Asyżu, gdzie poznaję adwokata z Huacho, który pod wpływem impulsu proponuje mi wspólny obiad. Podczas tego spontanicznego spotkania zostaję wprowadzona w tajemniczy świat magii, czarów, wiedźminów i duchów, który jak się potem okaże, jest bardzo żywy w codzienności peruwiańskiej.

W dalszą podróż jadę z przeświadczeniem, że muszę być gotowa na wszystko!

 

Lima mural, Peru                          Mural w Limie

 

IMG_20180917_152627a3

                         Kawa z wiedźminem w Limie

 

Sin_ttulo61                         Plaża w Limie - rzadko kiedy jest słońce. Ale za to zawsze można liczyć w Limie na smog, korki i hałas.

 

 

 

© Na wezwanie Matki Ziemi
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci